Dziękuję za spędzenie wspólnie czasu online, gdzie mogłam podzielić się z Tobą doświadczeniem i wiedzą na temat olejków eterycznych i rozwoju osobistego.

Jeżeli chcesz mieć ze mną stały kontakt, zapraszam do dołączenia do Newslettera gdzie regularnie będę Cię informować o tym: Co słychać w świecie aromaterapii?

Tuż po zapisie otrzymasz

arrow

E-book

E-book "Jak kupować olejki eteryczne by nie dać nabić się w butelkę?" Pełen praktycznych wskazówek na temat wyboru wysokiej jakości olejków.

Serię wartościowych emailii

Serię emaili, w których opowiadam o swojej 17 letniej historii związanej z aromaterapią i czakrami. A także odpowiadam na pytania: Jakie problemy możesz rozwiązać stosując aromaterapię lub odblokowując czakry?

Ponadto w cotygodniowych emailach dostaniesz:

aromaterapia_olejki

Pamiętaj, że naszym naturalnym stanem jest pełnia zdrowia, ale również posiadanie takiej ilości pieniędzy, które otwierają furtki do wolności finansowej

Ewelina Frihauf

Pamiętaj, że naszym naturalnym stanem jest pełnia zdrowia, ale również posiadanie takiej ilości pieniędzy, które otwierają furtki do wolności finansowej

Ewelina Frihauf

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco z informacjami na temat startu moich kolejnych kursów! A także  korzystaj z rabatów i promocji dostępnych tylko dla osób zapisanych do Newslettera!

Kilka słów więcej o mnie

Nazywam się Ewelina Frihauf. Jestem Aromaterapeutką Kliniczną. Od wielu lat pracuję z olejkami eterycznymi, kryształami oraz 7 głównymi centrami energetycznymi w naszym ciele zwanymi czakrami.

Moja pasja i wrodzona ciekawość świata sprawiły, że od ponad 15 lat podróżuję po całym świecie. W ten sposób poznaję cenne właściwości aromaterapeutyczne roślin z całego świata oraz czerpię wiedzę od najwybitniejszych mentorów, zgłębiając tajemnice czakr.

Skutecznie dzielę się swoją pasją i inspiruję ludzi z całego świata. Uczyłam klasy z aromaterapii w Kunmig w Chinach (niedaleko granicy z Wietnamem), Jilin City niedaleko Korei Północnej oraz w Szanghaju. Prowadziłam także kursy z aromaterapii w Anglii, Polsce oraz w USA. Byłam wiele razy prelegentem na  MIND BODY AND SPIRIT w Melbourne, Sydney oraz na Złotym Wybrzeżu w Australii, największej imprezie duchowo-zdrowotnej w tamtym terenie. Ponadto udzielam często wywiadów w niezależnych mediach, takich jak NTV, VTV 1 Studio Wrocław, wRealu24, Andy Choiński TV, Zygfryd Ciupka TV, Rebel24, aTVb, na wiele tematów związanych z rozwojem naszej planety, aromaterapii i rozwoju duchowego.

Jestem tutaj po to by dzielić się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą. Oferuję akredytowane i kompleksowe kursy oraz indywidualne konsultacje z aromaterapii, rozwoju duchowego i kryształów, dzięki którym Ty już dziś możesz odblokować swój życiowy potencjał, osiągnąć harmonię i zdrowie.

Moim celem jest zainspirowanie jak największej ilości osób do życia bez toksyn, które zatruwają nasze życie, odbierając nam zdrowie i wiarę. Marzę, aby każdy z nas potrafił sam odblokować swój życiowy potencjał, po to by żyć zdrowo i szczęśliwie, realizując swoje cele i pasje. Dziś z ogromną przyjemnością dzielę się kilkunastoletnim doświadczeniem wiedzą z każdym, kto chciałby zmienić swoją codzienność na lepszą.

Copyright ©. All right reserved. – Ewelina Frihauf