Kurs Aromaterapii Pro

GRUPA USA 7 PM CZASU CST

Autorski kurs aromaterapii dla osób, które pragną żyć bez toksyn. Kompleksowy, ekskluzywny program, w którym dowiesz się jak krok po kroku zacząć swoją przygodę z olejkami eterycznymi i z powodzeniem wykorzystać je w życiu prywatnym oraz biznesowym.

Autorski kurs aromaterapii dla osób, które pragną żyć bez toksyn. Kompleksowy, ekskluzywny program, w którym dowiesz się jak krok po kroku zacząć swoją przygodę z olejkami eterycznymi i z powodzeniem wykorzystać je w życiu prywatnym oraz biznesowym.

Kurs aromaterapii jest dla Ciebie jeśli:

Dla kogo jest kurs aromaterapii online? Korzyści z kursu:

Na kursie aromaterapii online pokażę Ci krok po kroku:

Olejki eteryczne to “krew rośliny”. Zbliżona składem chemicznym do ludzkiej krwi. To, dlatego ma tak zbawienny wpływ na organizm człowieka.
E. Frihauf

Co znajdziesz na Kursie Aromaterapii Pro:

Wygodna platforma online

Wszystkie lekcje znajdują się na wygodnej platformie online chronionej hasłem. Dostęp jest ważny przez 6 tygodni po zakończeniu kursu. Dzięki formie online możesz w każdej chwili i z każdego miejsca na ziemi mieć dostęp do kursu i potrzebnych Ci materiałów.

Autorskie materiały do nauki

Dostajesz dostęp do lekcji wideo i plików przygotowanych w łatwodostępnej formie PDFów. Zostały one napisane i stworzone na bazie mojej autorskiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Za ich pomocą możesz pogłębiać swoją wiedzę w wygodnej dla siebie formie.

BONUS

Szkolenia LIVE, czy ekskluzywne webinary tylko dla kursantów na prywatnej grupie (Zoom). Podczas tych szkoleń poznamy się bliżej. Będziesz mógł/a zadawać pytania na nurtujące Cię zagadnienia.

To nie wszystko:

Kim jestem i dlaczego warto zapisać się na mój autorski kurs Aromaterapii Pro:

Co mówią o kursie moi studenci:

Kurs Aromaterapii Pro

ewelina_firihauf__kurs_online

Witaj !

Nazywam się Ewelina Frihauf jestem Certyfikowanym Aromaterapeutą Klicznicznym z ponad 15-letnim doświadczeniem.  Tematy aromaterapii, energii i kamieni są głęboko zakorzenione w mojej rodzinie. Moja prababcia, która była energoterapeutą, własnymi dłońmi uzdrawiała zwierzęta. Opiekowała się również kobietami podczas porodu i ich nowonarodzonymi dziećmi. Z kolei moja druga babcia była rzeczoznawcą kamieni szlachetnych. Natomiast moi dziadkowie wraz z rodzicami prowadzili Szkółkę Drzew i Roślin, która istnieje do dziś.

Moja wrodzona ciekawość świata zaprowadziła mnie do Stanów Zjednoczonych, gdzie jak wielu z nas wpadłam w pęd życia. To był dla mnie trudny moment, z którego wyniosłam piękną lekcję, Zrozumiałam, że moje życie to natura, energia i kamienie. Wtedy postanowiłam sięgnąć po olejki eteryczne. Tak w 2007 roku z małej dziewczynki wzrastającej w otoczeniu natury, narodziła się świadoma Kobieta z pasją do aromaterapii, ale także pracującą z kryształami i z 7 głównymi centrami energetycznymi w naszym ciele zwanych czakrami. Podróż, która trwa już 15 lat.

Aktualnie jestem także aktywnym członkiem dwóch międzynarodowych stowarzyszeń Alliance of Internationa Aromatherapists AIA oraz National Association for Holistic Aromatherapy NAHA.  Ciągle się szkolę. Korzystam z wiedzy i doświadczenia najlepszych mentorów i szamanów z całego świata od USA po Australię, Azję i oczywiście Europę. Wiem, że w ten sposób mogę pomóc Tobie osiągnąć szeroko rozumiany życiowy balans, którego tak bardzo wszyscy dziś potrzebujemy.

Moim celem jest zainspirowanie jak największej ilości osób do życia bez toksyn oraz realizacji swoich pasji. Wierzę, że każdy z nas może w pełni wykorzystać potencjał roślin, energii i skarbów Ziemi, ukrytych w otaczającym nas świecie.

Najczęściej zadawane pytania:

Kurs jest prowadzony w j.polskim.

Tak, płatność realizowana jest tylko w dolarach. Na prośbę klienta jest możliwość zapłacenia za kurs w innej walucie, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Jeżeli opuścisz spotkanie na żywo to będzie ono dostępne w formie nagrania wideo i dodane na platformie.

Kurs jest dla osób, które są początkujące, jak i dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat aromaterapii.

Plan kursu został przygotowany tak, aby spełnić szeroki wachlarz oczekiwań związanych z olejkami eterycznymi. Podczas sesji zoom odpowiadam na wszelkie pytania, wątpliwości. Ponadto ze swoimi kursantami jestem w stałym kontakcie e-mailowym. Zależy mi, aby każdy wyniósł jak najwięcej wartości dla siebie.

Tak każdy kursant po ukończonym kursie otrzymuje certyfikat opatrzony 4 instytucjami:

  • Complementary Therapists Accredited Association
  • World Metaphysical Association
  • International Practitioners of Holistic Medicine
  • The Accreditation Council of Holistic Healers

 Wielkość grupy na kursie waha się od 5 do 15 osób.

Kurs trwa przez 5 tygodni.

Na prośbę klienta wystawiam rachunek.