Kurs Aromaterapii Pro

Autorski kurs aromaterapii dla osób, które pragną żyć bez toksyn. Kompleksowy, ekskluzywny program, w którym dowiesz się jak krok po kroku zacząć swoją przygodę z olejkami eterycznymi i z powodzeniem wykorzystać je w życiu prywatnym oraz biznesowym.

Autorski kurs aromaterapii dla osób, które pragną żyć bez toksyn. Kompleksowy, ekskluzywny program, w którym dowiesz się jak krok po kroku zacząć swoją przygodę z olejkami eterycznymi i z powodzeniem wykorzystać je w życiu prywatnym oraz biznesowym.

Kurs aromaterapii jest dla Ciebie jeśli:

Dla kogo jest kurs aromaterapii online? Korzyści z kursu:

Na kursie aromaterapii online pokażę Ci krok po kroku:

Olejki eteryczne to “krew rośliny”. Zbliżona składem chemicznym do ludzkiej krwi. To, dlatego ma tak zbawienny wpływ na organizm człowieka.
E. Frihauf

Co znajdziesz na Kursie Aromaterapii Pro:

Wygodna platforma online

Wszystkie lekcje znajdują się na wygodnej platformie online chronionej hasłem. Dostęp jest ważny przez 6 tygodni po zakończeniu kursu. Dzięki formie online możesz w każdej chwili i z każdego miejsca na ziemi mieć dostęp do kursu i potrzebnych Ci materiałów.

Autorskie materiały do nauki

Dostajesz dostęp do lekcji wideo i plików przygotowanych w łatwodostępnej formie PDFów. Zostały one napisane i stworzone na bazie mojej autorskiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Za ich pomocą możesz pogłębiać swoją wiedzę w wygodnej dla siebie formie.

BONUS

Szkolenia LIVE, czy ekskluzywne webinary tylko dla kursantów na prywatnej grupie (Zoom). Podczas tych szkoleń poznamy się bliżej. Będziesz mógł/a zadawać pytania na nurtujące Cię zagadnienia.

To nie wszystko:

Kim jestem i dlaczego warto zapisać się na mój autorski kurs Aromaterapii Pro:

Co mówią o kursie moi studenci:

Kurs Aromaterapii Pro

Witaj!

Nazywam się Ewelina Frihauf. Jestem Aromaterapeutką Kliniczną. Ponadto pracuję z kryształami oraz 7 głównymi centrami energetycznymi w naszym ciele zwanymi czakrami.

Jak zaczęła się moja historia?

Natura, olejki, energia i kamienie są głęboko zakorzenione w mojej rodzinie. Prababcia była energoterapeutką. Własnymi dłońmi uzdrawiała zwierzęta. Opiekowała się również kobietami podczas porodu i ich nowo narodzonymi dziećmi. Z kolei moja druga babcia była rzeczoznawcą kamieni szlachetnych. Natomiast moi dziadkowie wraz z rodzicami prowadzili Szkółkę Drzew i Roślin, która istnieje do dziś.

Moja wrodzona ciekawość świata zaprowadziła mnie do Stanów Zjednoczonych, gdzie jak wielu ludzi, wpadłam w pęd życia. Kiedy pewnego dnia zachorowałam, postanowiłam, że nie mam wyboru, albo kolejny antybiotyk, albo olejki. Na szczęście tęsknota za naturą wygrała. Tak w 2007 roku rozpoczęłam całkiem nowy rozdział życia.  Na własnej skórze poczułam, że olejki eteryczne naprawdę działają. Doszłam do wniosku, że nie oszukam rodzinnego przeznaczenia, które było ze mną nawet na drugim końcu świata. Postanowiłam wykorzystać potencjał i wiedzę, którą dostałam w spadku po dziadkach. 

Moja aktywna podróż trwa już 15 lat. Podczas niej odkryłam wiele tajemnic związanych z olejkami eterycznymi. Natomiast kiedy miałam 17 lat zainteresowałam się czakrami, które otworzyły przede mną drzwi do świata przepełnionego spokojem i harmonią, którego każdy z nas pragnie. Kamienie szlachetne otoczyły mnie swoją pozytywną energią, która uzależnia.

Gdzie mnie zaprowadziła moja ciekawość?

Poznałam kilkaset roślin z całego świata, o których istnieniu nie miałam nawet pojęcia. Mogłam je zobaczyć, dotknąć, powąchać, a przede wszystkim poznać jak działają olejki eteryczne z nich pozyskane.

Poznałam wielu wspaniałych mentorów i szamanów nawet z Australii, którzy wprowadzili mnie w dotychczas nieznane mi tajniki odblokowywania czakr, które są dostępne tylko dla wąskiego grona ludzi.

Na własnej skórze poczułam jaką moc kryją w sobie kryształy i w jaki sposób mogą zmienić życie człowieka na lepsze, zdrowsze i piękniejsze.

Aktualnie, po 15 latach aktywnego działania, faktem stało się to, że sama prowadzę akredytowane kursy oraz konsultacje indywidualne z zakresu aromaterapii, rozwoju duchowego oraz kryształów. Od wielu lat jestem także aktywnym członkiem dwóch międzynarodowych stowarzyszeń Alliance of Internationa Aromatherapists AIA oraz National Association for Holistic Aromatherapy NAHA. 

Jak wykorzystuję swoją wiedzę w praktyce?

Z natury jestem osobą, która jeśli się czegoś podejmuje, to dąży do celu wszelkimi możliwymi drogami. Dlatego swojej wiedzy nie opieram na jednym kursie. Wychodzę z założenia, że wiedzę należy czerpać przez całe swoje życie.  Od ponad 15 lat praktykuję rozwój duchowy i ciągle zgłębiam wiedzę w tym temacie. Korzystam z mądrości starożytnych kultur i doświadczenia najlepszych mistrzów, mentorów oraz szamanów z całego świata od USA po Amerykę Łacińską, Australię, Azję i oczywiście Europę. Skutecznie zarażam swoją pasją i inspiruję ludzi z całego świata. Uczyłam klasy z aromaterapii w Kunmig w Chinach (niedaleko granicy z Wietnamem), Jilin City niedaleko Korei Północnej oraz w Szanghaju. Prowadziłam także kursy z aromaterapii w Anglii, Polsce oraz w USA. Byłam wiele razy prelegentem na  MIND BODY AND SPIRIT w Melbourne, Sydney oraz na Złotym Wybrzeżu w Australii, największej imprezie duchowo-zdrowotnej w tamtym terenie. Ponadto udzielam często wywiadów w niezależnych mediach, takich jak NTV, VTV 1 Studio Wrocław, Andy Choiński, wRealu24, Andy Choiński TV, Zygfryd Ciupka TV, na wiele tematów związanych z rozwojem naszej planety, aromaterapii i rozwoju duchowego.

Co mam Ci do zaoferowania?

To, co mogę Ci zaoferować to kilkanaście lat aktywnego działania w najdalszych zakątkach świata. Wśród natury, która nierzadko zapiera dech w piersiach. W towarzystwie ludzi z przeróżnych kultur, o wszelakich doświadczeniach życiowych i o odmiennych oczekiwaniach. To wiedza o najbardziej fascynujących roślinach, kamieniach i żywiołach.

Lata praktyki nauczyły mnie tego, aby unikać ciężkiego i skomplikowanego języka nauczania. Swoją wiedzę z duchowości, aromaterapii oraz kryształów przekazuję w jasny i przystępny sposób. Zależy mi na tym, aby moi kursanci nie czuli się wiedzą ani znudzeni, ani przytłoczeni. Nie pozostawiam żadnych pytań, bez odpowiedzi.

Sama tego doświadczyłam podczas studiów, kiedy nauczyciele z ogromną wiedzą przekazywali ją w skomplikowany sposób, stwarzając tym samym sztywną atmosferę. Podczas moich kursów panuje pozytywna, inspirująca atmosfera. Wierzę, że tylko w taki sposób moi kursanci będą mogli szybko wprowadzić ją w życie codzienne.

Jaki jest mój cel?

Wiem, że nie każdy z nas ma możliwość poznawania świata w takim wymiarze, w jakim ja mam szczęście go poznawać. Wiem, że dzięki aromaterapii, kamieniom i energii można osiągnąć szeroko rozumiany życiowy balans, którego tak bardzo wszyscy dziś potrzebujemy. Moim celem jest zainspirowanie jak największej ilości osób do życia bez toksyn, które zatruwają nasze życie, odbierając nam zdrowie i wiarę. Marzę, aby każdy z nas potrafił sam odblokować swój życiowy potencjał, po to by żyć zdrowo i szczęśliwie, realizując swoje cele i pasje. Dziś z ogromną przyjemnością dzielę się kilkunastoletnim doświadczeniem i wiedzą z każdym, kto chciałby zmienić swoją codzienność na lepszą.

Najczęściej zadawane pytania:

Kurs jest prowadzony w j.polskim.

Tak, płatność realizowana jest tylko w dolarach. Na prośbę klienta jest możliwość zapłacenia za kurs w innej walucie, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Jeżeli opuścisz spotkanie na żywo to będzie ono dostępne w formie nagrania wideo i dodane na platformie.

Kurs jest dla osób, które są początkujące, jak i dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat aromaterapii.

Plan kursu został przygotowany tak, aby spełnić szeroki wachlarz oczekiwań związanych z olejkami eterycznymi. Podczas sesji zoom odpowiadam na wszelkie pytania, wątpliwości. Ponadto ze swoimi kursantami jestem w stałym kontakcie e-mailowym. Zależy mi, aby każdy wyniósł jak najwięcej wartości dla siebie.

Tak każdy kursant po ukończonym kursie otrzymuje certyfikat opatrzony 4 instytucjami:

  • Complementary Therapists Accredited Association
  • World Metaphysical Association
  • International Practitioners of Holistic Medicine
  • The Accreditation Council of Holistic Healers

 Wielkość grupy na kursie waha się od 5 do 15 osób.

Kurs trwa przez 5 tygodni.

Na prośbę klienta wystawiam rachunek.