Kurs online AROMA Pro©

Kurs online AROMA Pro©

Zostań mistrzem aromaterapii – otwórz nowy rozdział w życiu i biznesie!

Certyfikowany kurs aromaterapii z praktyczną wiedzą prowadzony przez światowej sławy ekspertkę.

AROMA Pro© to profesjonalny kurs online, który w krótkim czasie nauczy Cię, jak wykorzystywać olejki eteryczne w swoim życiu i w biznesie. Jego efektem jest otrzymanie certyfikatu umożliwiającego rozpoczęcie własnej praktyki aromaterapeutycznej.  Dowiesz się, jak oddziaływać na siebie oraz innych na poziomie zdrowotnym i energetycznym, aby aby budować dobrostan.

Jak wprowadzić olejki eteryczne

Wszechobecna chemia, toksyczne środowisko, zastosowanie farmakoterapii na najdrobniejsze problemy i zmaganie się z jej skutkami ubocznymi w razie bardziej poważnych dolegliwości to nasze warunki życia. Tymczasem naturalne metody przychodziły ludziom na ratunek od tysięcy lat. Dziś doczekały się one dowodów naukowych i powracają do powszechnego użycia. Kurs AROMA Pro© odpowiada na potrzeby dzisiejszego społeczeństwa, które ponownie odkrywa mądrość natury.

Multikorzystny zwrot ku naturze

Globalne trendy wskazują na prawdziwy renesans terapii naturalnych w ujęciu holistycznym. Teraz z USA, Australii czy Kanady dociera on do Polski, by odmieniać jakość życia setek ludzi. Dołączając do autorskiego kursu AROMA Pro©, możesz uczyć się od najlepszych i zostać prekursorem w tej dziedzinie. Zyskasz wszechstronną wiedzę z zakresu komponowania i stosowania olejków eterycznych, którą natychmiast wykorzystasz w praktyce. Może to otworzyć przed Tobą nową ścieżkę zawodową lub stać się elementem dotychczas uprawianej profesji. Twoją kompleksową edukacją zajmie się jedna z nielicznych aromaterepeutek klinicznych, która zza oceanu dzieli się swoim 20-letnim doświadczeniem w języku polskim – Ewelina Frihauf.

Aromaterapia dla dzieci

Co o kursie AROMA Pro© mówią Uczestnicy jego poprzednich edycji? 

Bardzo dziękuję Ewelinie Firhauf  za poprowadzenie świetnego szkolenia z aromaterapii – The Aromatherapy Pro Course. Ogrom wiedzy praktycznej i duże zaangażowanie sprawiają, że jest to dla mnie najważniejszy i najlepszy jak do tej pory kurs z aromaterapii w jakim miałem przyjemność wziąć udział - a parę już ich było. 😉

Kurs jest akredytowany przez 4 Instytucje:

 • Complementary Therapists Accredited
 • Association, World Metaphysical Association,
 • International Practitioners of Holistic Medicine,
 • The Accreditation Council of Holistic Healers.

Od paru tygodni mam przyjemność wdrażać kolejne elementy w terapii olejkami eterycznymi, które nie przestają zaskakiwać mnie swoją skutecznością. Dzielę się również tym z Wami na swoich warsztatach, profesjonalnej grupie aromaterapeutycznej i konsultacjach.

Aromaterapia jest bez dwóch zdań naszą przyszłością! Cieszę się, że mogę brać udział w tworzeniu tak wyjątkowej przestrzeni, do której serdecznie Was zapraszam.

Taijitu - terapie holistyczne

3 proste powody, by zostać aromaEKSPERTEM

Dlaczego aromaterapia?

Choć aromaterapia towarzyszy ludziom od tysięcy lat, jej zasady rzadko były kodyfikowane. Przekazywane jako rodzaj tajemnej wiedzy z czasem zostały wypierane przez przemysł farmaceutyczny, który chciwie monopolizował rynek leczenia. Tymczasem dziś liczne badania naukowe potwierdzają niezwykłą efektywność olejków eterycznych z roślin. Od substancji syntetycznych odróżnia je znikoma ilość objawów ubocznych i holistyczne oddziaływanie na człowieka.

Z kursu dowiesz się m.in.: 

 • Z czego wynika obfitość roślin w olejki eteryczne?

 • Dlaczego lepiej korzystać z bogactwa natury niż z syntetyków?

 • Jak ocenić jakość produktów dostępnych na rynku?

 • Prawdy i mity na temat stosowania naturalnych destylatów zewnętrznie i wewnętrznie.

Unikatowa wiedza od docenianej na świecie ekspertki.

Znajomość właściwości olejków eterycznych to tylko pierwszy poziom wiedzy o aromaterapii. Nauka stosowania odpowiednich stężeń czy tworzenia własnych kompozycji pozwala reagować na szerokie spektrum zagadnień, z jakimi zgłaszają się pacjenci. Wśród nich znajdują się takie problemy przewlekłe, które do tej pory nie doczekały się skutecznych metod terapii innych niż olejkami eterycznymi. Wykorzystaj możliwość zgłębiania tej wiedzy dzięki doświadczonej ekspertce i poznaj niuanse stosowania aromaterapii, które pozwalają adekwatnie odpowiadać na ludzkie potrzeby.

Z kursu dowiesz się m.in.: 

 • Jak tworzyć własne mieszanki z olejków eterycznych?

 • Jak za pomocą ekstraktów wpływać na emocje, np. poprawę nastroju?

 • Które z substancji mają działanie terapeutyczne, np. uśmierzają ból czy poprawiają odporność dziecka?

 • Co wykorzystać do celów kosmetologicznych, jak stworzenie kremu regeneracyjnego z filtrem, maści na blizny lub cellulit czy ultraodżywczego balsamu do ciała?

 • Jak pozbyć się z domu chemii i rozpocząć przygodę z tworzeniem proszków do prania czy płynów do mycia naczyń z wykorzystaniem aromaterapii?

Od teorii do natychmiastowej praktyki

Komunikacja z pacjentem stanowi istotny aspekt aromaterapii. Oddziaływanie za pomocą olejków eterycznych to bowiem pełen subtelności proces zachodzący na wielu poziomach – od fizjologicznego przez emocjonalny po energetyczny. Dla wielu osób dziedzina ta staje się sensem życia i pracy. Inwestycja w kurs zwraca się błyskawicznie, gdyż praktyczne zastosowanie mocy roślin wkracza w Twoją codzienną rutynę i otwiera na możliwości świata.

Z kursu dowiesz się m.in.: 

 • Jak olejki eteryczne przenikają do krwioobiegu?

 • Jakie BHP obowiązuje w aromaterapii?

 • Z czego wynika oddziaływanie elektromagnetyczne roślin i pozyskiwanych z nich ekstraktów?

 • Jak w holistycznym duchu odmieniać życie swoje i innych?

Dla kogo powstał kurs AROMA Pro©?

Terapeuci holistyczni

Łączysz różne umiejętności i narzędzia, aby w kompleksowy sposób towarzyszyć pacjentom w procesie zdrowienia i samorozwoju? Uzupełnij przestrzeń swoich kompetencji o działania aromaterapeutyczne, zwiększając tym samym swoje dochody. Integralne i w pełni zindywidualizowane podejście do człowieka jest coraz bardziej cenione na świecie. Olejki eteryczne możesz wykorzystać w pracy psychologa lub psychoterapeuty, naturoterapeuty, specjalisty z zakresu fitoterapii, medycyny chińskiej, ajurwedy i wielu innych dyscyplinach.

Fizjoterapeuci i masażyści

Fizjoterapeuci i masażyści Praca z tkankami miękkimi pacjenta jest szczególnie spokrewniona z aromaterapią. Swoje oddziaływania możesz ukierunkować lub wzmocnić za pomocą olejków eterycznych. Ich aplikacja w odpowiednich obszarach ciała, którą potęgują zastosowane techniki manualne, przynosi niewiarygodne efekty. Wciąż jednak połączenie obu rodzajów terapii jest znakiem nowatorskiej metodologii i może stać się sposobem wyróżnienia Twojej oferty.

Specjaliści w SPA i salonach kosmetycznych

Specjaliści w SPA i salonach kosmetycznych Olejki eteryczne są powszechnie znane z oddziaływania relaksacyjnego i pielęgnacyjnego. Za ich pomocą możesz wpływać na nastrój swoich klientek, wzmacniać osiągane efekty kosmetyczne, ale także tworzyć zabiegi całkowicie oparte na ich właściwościach. Wzbogać swoją ofertę o techniki aromaterapeutyczne, zapewniając odwiedzającym Cię osobom wyjątkowe doznania, świetne rezultaty i holistyczne podejście.

Instruktorzy jogi i medytacji

Joga, medytacja, mindfulness i inne metod samorozwoju na dobre zadomowiły się na naszym rynku. W natłoku powstających miejsc i ofert coraz trudniej jest się wyróżnić. Tymczasem aromaterapia może być wartością dodaną Twojej propozycji. To też dobra inspiracja, by rozwijać swoje kursy i warsztaty, dla których punktem wyjścia będą uzyskane umiejętności.

Dietetycy

Korzystanie z porad dietetycznych staje się dziś coraz bardziej powszechną praktyką. Także w tym obszarze można wzbogacić swoje usługi o oddziaływanie olejków eterycznych. Efektywny sen, skuteczna relaksacja, optymalizacja koncentracji – to tylko wybrane aspekty, które może wspierać aromaterapia w procesie prowadzonym przez dietetyka. Ekstrakty roślinne mogą też bezpośrednio wpływać na redukcję wagi.

DOŁĄCZ DO KURSU

"Jak wprowadzić olejki eteryczne w życie w 5 tygodni"

Zainwestuj w swój rozwój zawodowy i osobisty, którego kluczem jest aromaterapia!

Co jeszcze zyskasz dzięki kursowi AROMA Pro©?

Sprawdź rezultaty i opinie absolwentów:

Co o kursie AROMA Pro© mówią uczestnicy jego poprzednich edycji?

Certyfikacja po kursie AROMA Pro©

Kurs AROMA Pro© jest akredytowany przez 4 szanowane instytucje:

Oznacza to, że po ukończeniu kursu otrzymasz *Certyfikat, który będzie potwierdzeniem Twoich umiejętności. Stosowny dokument możesz okazywać swoim pacjentom, dołączyć do swoich dyplomów na ścianie lub zamieścić na witrynie internetowej, która promuje Twoją praktykę.

* Warunkiem otrzymania certyfikatu jest ukończenie minimum 65% materiału z kursu na platformie oraz wykonanie minimum 5 zadań domowych.

arrow

Co wyróżnia kurs AROMA Pro©?

 • RZETELNA I SPRAWDZONA WIEDZA

  Nagrane lekcje e-video, materiały PDF i spotkania na żywo mają na celu przekazanie konkretnej wiedzy, która wynika z wieloletniego doświadczenia. Każdy temat został dogłębnie przemyślany i rzetelnie opracowany, co umożliwia jego łatwe przyswojenie. Merytoryczne i pełne błyskotliwych spostrzeżeń treści nadają się do skutecznego zastosowaniu w życiu prywatnym i zawodowym. Celem kursu AROMA Pro© jest podnoszenie jakości życia i/lub atrakcyjności usług, co ma bezpośrednie przełożenie na finansowy dobrobyt.

 • TEORIĘ STOSUJEMY W PRAKTYCE

  Przepływ wiedzy na kursie AROMA Pro© jest silnie ukierunkowany na praktykę. Informacje transformujemy w doświadczenia, gdyż jedno bez drugiego w aromaterapii nie istnieje. Służą temu m.in. zadania domowe, podczas których sprawdzamy, czy nasza edukacja idzie w dobrym kierunku i ma realne przełożenie na życie. Uczymy się korzystania z substancji o wysokim potencjale oraz posiadanych przez nas samych energii, aby intencjonalnie działać ku dobru uniwersum, co pozostaje jedynym i wyłącznym celem.

 • DZIELIMY SIĘ DOŚWIADCZENIAMI

  Podczas kursu AROMA Pro© pozostajemy ze sobą w kontakcie i konfrontujemy doświadczenia z innymi. Taka strategia pozwala czerpać wiedzę od siebie nawzajem i rozwiewać wszelkie wątpliwości. Posiada to wyższy, energetyczny sens „przepływu”, podczas którego nauka nie zna żadnych barier. Swobodne „flow” cechuje też praktykę aromaterapetyczną, gdy odblokowane w zgodzie z naturą zostaje to, co niewłaściwie zostało zablokowane.

Jak kurs AROMA Pro© wygląda w praktyce?

Po dołączeniu do kursu natychmiast otrzymujesz dostęp do:

kurs_aromaterapia_1

5 MODUŁÓW TEMATYCZNYCH, które dzielą wiedzę na łatwe do przyswojenia rozdziały. W tym:

Będziesz się uczyć z 5 modułów. Dostęp do nich otrzymujesz zaraz po zakupnie kursu. Każdy moduł zawiera osobne nagrania video oraz wiedzę zawartą w materiałach pdf,  które możesz wydrukować.

5 ZADAŃ DOMOWYCH

Po każdym module czeka na Ciebie zadanie domowe. To ważny aspekt Twojej edukacji, gdy faktycznie zastosujesz i utrwalisz nową wiedzę oraz poznasz jej praktyczne zastosowanie. Realizacja zadań jest warunkiem otrzymania certyfikatu. Nie wymagają one zastosowania drogich czy trudno dostępnych olejków i akcesoriów, lecz pełnego zaangażowania w proces edukacyjny.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

5 NIEOGRANICZONYCH CZASOWO SPOTKAŃ NA ŻYWO

Tuż po dołączeniu do kursu otrzymasz dokładne terminy i godziny spotkań online z Eweliną Frihauf i grupą kursantów. Podczas spotkań omawiamy najważniejsze aspekty uzyskiwanej wiedzy, dzielimy się doświadczeniami i omawiamy ewentualne wątpliwości. Każde spotkanie zawiera SESJĘ PYTAŃ I ODPOWIEDZI, czyli Q&A. Spotykamy się podzieleni na niewielkie grupy, masz zatem pewność, że zdążysz zadać swoje pytanie i uzyskać na nie wyczerpującą odpowiedź. To czas specjalnie dedykowany kursantom – omówimy wszelkie kwestie, jakie wydają się niezrozumiałe czy problematyczne, aby każdemu umożliwić proste przyswojenie wiedzy z zakresu aromaterapii.

6 BONUSÓW, dzięki którym łatwiej wykorzystasz aromaterapię w pracy i życiu

BONUS 1: JAK POZYSKAĆ OLEJKI Z KWIATÓW W DOMU?

W 2-częściowym materiale e-video znajdziesz informacje, jak przygotować olejki eteryczne domowym sposobem. Szczególny nacisk położymy na destylaty trudne do zdobycia lub luksusowe, które nie są dostępne dla przeciętnego portfela. Należy do nich przykładowo olejek z bzu czy olejek z fiołków. Zamiast przepłacać za małe buteleczki o pojemności 5 ml, zaczniesz tworzyć je samodzielnie!

BONUS 2: JAK KOMPONOWAĆ PERFUMY ZA POMOCĄ OLEJKÓW ETERYCZNYCH?

Niszowe perfumy zyskują popularność na całym świecie. Nie chcemy pachnieć tak samo, jak inni miłośnicy naszych ulubionych zapachów z półek drogerii. Ponadto aromat rozpylony na skórze może mieć wartość nie tylko estetyczną, ale też terapeutyczną. To również idealny podarunek dla bliskiej osoby!

BONUS 3: LISTA OLEJKÓW ETERYCZNYCH W 3 JĘZYKACH: polskim, angielskim i łacińskim.

W poszukiwaniu wysokojakościowych olejków eterycznych często błądzimy między nazwami. Tymczasem to właśnie w ich oryginalnej nazwie tkwi podpowiedź, która umożliwia jeden ze sposobów weryfikacji produktu. Stworzona lista to sprawdzona ściąga do odróżniania podrób i autentycznych destylatów oraz interpretacji ich składów chemicznych. Prawdziwy aromaterapeuta zawsze musi mieć ją pod ręką!

BONUS 4: LISTA OLEJÓW I MASEŁ ROŚLINNYCH Z PRAKTYCZNYMI WSKAZÓWKAMI

To niezbędny materiał, który pozwala właściwie łączyć olejki eteryczne z bazowymi składnikami. Każdy z nich opatrzony jest nazwą łacińską. Lista zawiera możliwe okresy przechowywania produktów, a także stopień ich komedogenności. Dzięki niej sprawdzisz też, jak dobierać bazę do różnych rodzajów skóry.

BONUS 5: OCENA PRODUCENTÓW OLEJKÓW ETERYCZNYCH

Na rynek masowo trafiają substancje, które nie mają nic wspólnego z olejkami eterycznymi, choć je imitują. Wykorzystywane surowce, obróbka technologiczna czy dodawane chemikalia obniżają ich cenę, jednak nie pozwalają na osiąganie zamierzonych efektów terapeutycznych. Wówczas Twoja praktyka i pieniądze pacjenta idą na marne.

BONUS 6: PIELĘGNACJA STÓP PRZY ZASTOSOWANIU OLEJKÓW ETERYCZNYCH

Gładka skóra stóp to tylko jeden z efektów oddziaływania aromaterapii. Zastosowanie olejków eterycznych pozwala nie tylko uzyskać efekty pielęgnacyjne, ale także pozbyć się popularnych problemów. Do tego trzeba wspomnieć o efekcie relaksacyjnym podczas pedicure, by każda klientka wyszła po zabiegu w pełni szczęścia!

Łączna wartość bonusów to aż $400!

Wybierz Pakiet idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Pakiet 1

$ 880 / 3820 PLN
 • 5 Spotkań raz w tygodniu, po około 2 godziny na żywo, na Zoomie
 • 5 MODUŁÓW KURSU: 59 nagranych lekcji e-video czyli około 10 godzin
 • 57 materiałów do nauki w formie PDF (około 400 stron wiedzy)
 • Bonusy:
 • 4 materiały video (razem 1.5 godziny)
 • 5 materiałów pdf (razem 30 stron wiedzy)

Pakiet 2

$ 1021 / 4430 PLN
 • Indywidualne wsparcie 2 konsultacje telefoniczne (2 x 45 min).
 • [Format: Konsultacje indywidualne przez telefon | Wartość: $200 ].
 • 5 Spotkań raz w tygodniu, po około 2 godziny na żywo, na Zoomie
 • 5 MODUŁÓW KURSU: 59 nagranych lekcji e-video czyli około 10 godzin
 • 57 materiałów do nauki w formie PDF (około 400 stron wiedzy)
 • Bonusy:
 • 4 materiały video (razem 1.5 godziny)
 • 5 materiałów pdf (razem 30 stron wiedzy)

Kim jestem i dlaczego warto uczyć się właśnie ode mnie?

Nazywam się Ewelina Frihauf i od 20 lat jestem dyplomowanym praktykiem aromaterapii, a także innych terapii opartych na holistycznym podejściu do człowieka. W swojej pracy wykorzystuję ekstrakty roślinne, minerały, czakry i afirmacje, by prowadzić dziesiątki pacjentów do dobrostanu fizycznego i energetycznego. Prowadzę sesje 1:1 w USA i innych częściach świata, a równocześnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, by coraz szersze grono osób mogło korzystać z nieograniczonego potencjału natury.

Wybór mojej profesji nie był dziełem przypadku. Już moja babcia wykorzystywała swoje uzdrowicielskie moce. Dorastałam w rodzinie, która kultywowała tradycję czerpania energii z otaczającej nas przyrody.  Wyjazd z Polski pozwolił mi jeszcze bardziej docenić i sprofesjonalizować ten bezcenny spadek. Podróżowałam po całym świecie, poznając bogactwo roślin i ich dobroczynnych zastosowań. Profesjonalny kurs aromaterapii klinicznej ukończyłam USA. Podczas kilkuletniej nauki prowadziłam badania nad olejkiem eterycznym z Copaiby, który poznałam podczas swojego wyjazdu do Brazylii.

 

ewelina_firihauf__kurs_online

Po latach praktyki zaczęłam prowadzić profesjonalne szkolenia z tej dziedziny w Stanach Zjednoczonych, Australii, Anglii, Kunmig w Chinach, Jilin City, Szanghaju oraz w Polsce. Wielokrotnie byłam prelegentem na MIND BODY AND SPIRIT w Melbourne, Sydney oraz na australijskim Złotym Wybrzeżu – największej imprezie duchowo-zdrowotnej w tamtym rejonie. Uczestniczyłam w setkach wydarzeń związanych ze zdrowiem, rozwojem duchowym oraz życiem w zgodzie z naturą nawet w najbardziej egzotycznych zakątkach świata. Wynikiem wszystkich tych doświadczeń i podróży jest mój autorski kurs AROMA Pro©, który obfituje w najbardziej cenną wiedzę i praktyki, jakie poznałam, zweryfikowałam i autorsko opracowałam w spójny kanon.

Swoje refleksje i podróże relacjonuję na kanale YouTube. Ponadto często udzielam wywiadów w niezależnych mediach, takich jak NTV, VTV 1 Studio Wrocław, do niedawnym istniejącym wRealu24, Andy Choiński TV, Zygfryd Ciupka TV, Rebel24, aTVb, w polskim radio Chicago 1030 i innych. Zyskałam status opiniotwórczej osoby medialnej, która dzieli się nie tylko przemyśleniami na temat holistycznych terapii, ale także rozwoju duchowego, przyszłych losów naszej planety czy aktualnej sceny politycznej.

Co o kursie AROMA Pro© mówią Uczestnicy jego poprzednich edycji?

Weź udział w kursie AROMA Pro©.

Zyskaj nową jakość życia pod względem zdrowotnym, energetycznym i materialnym!

Dlaczego dołączyć do kursu AROMA Pro© właśnie teraz?

Q&A – odpowiedzi na Wasze popularne pytania. Masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości? Rozwiej je natychmiast!

Masz rację, w sieci można znaleźć gotowe przepisy na mieszanki olejków eterycznych czy sposoby ich wytwarzania. Często są one jednak tworzone bez oparcia w doświadczeniu klinicznym, kopiowane jedne z drugich z niewielkimi modyfikacjami, kreowane wyłącznie na użytek reklamy. Kurs AROMA Pro© daje natomiast gwarancję rzetelnej wiedzy popartej uzyskanymi certyfikatami i autorytetem Eweliny Frihauf. Daje to pewność nie tylko wysokiej skuteczności, ale też bezpieczeństwa stosowanych metod. Wszystko, co otrzymasz podczas kursu AROMA Pro©, zostało zweryfikowane w 20-letniej praktyce, potwierdzone badaniami klinicznymi i jest rozpowszechniane w ramach licencjonowanego szkolenia dla powszechnego dobra ogółu.

Kurs jest prowadzony w j.polskim.

Tak, choć kurs pozwala osiągnąć profesjonalna wiedzę z zakresu aromaterapii, uzyskać certyfikację i rozpocząć własną praktykę, może zapisać się na niego nawet początkująca osoba. Jest on bowiem prowadzony od podstaw i krok po kroku prowadzi uczestników przez kolejne stopnie edukacji.

Nie, kurs jest dedykowany nie tylko planowanym lub prowadzonym biznesom, ale gwarantuje taką możliwość. Jednak udostępniane praktyczne narzędzia i skuteczne metody pozwalają czerpać korzyści zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym.

Tak, na obecny moment automatyczna opłata za kurs jest możliwa wyłącznie w takiej walucie. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest płatności w innej walucie. W celu ustalenia takiej transakcji prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@nabossoacademy.pl

Jeżeli opuścisz spotkanie na żywo, otrzymasz do niego dostęp w formie nagrania e-video na platformie kursu.

Konsultacja na Zoomie to nie tylko rozmowa, ale też spotkanie online. Pozwala to na więcej możliwości, np. udostępniania na ekranie materiałów edukacyjnych, mentoring w zakresie tworzenia własnej oferty i in. Ujmujemy Twoje pytania czy wątpliwości w szerszym kontekście, dlatego taka forma kontaktu ma większą wartość niż konsultacja telefoniczna.

Plan kursu został przygotowany tak, aby rozwinąć szeroki wachlarz zagadnień związanych z aromaterapią. Dodatkowo podczas sesji na żywo na Zoomie otrzymasz odpowiedzi na indywidualne pytania i problemy. Ponadto Ewelina Frihauf pozostaje w stałym kontakcie e-mailowym z kursantami. Nie ma zatem obaw, że nie wyniesiesz ze szkolenia pełnej wartości edukacyjnej dla siebie.

Po spełnieniu odpowiednich warunków i ukończonym kursie otrzymujesz drogą wysyłkową certyfikat honorowany przez 4 szanowane instytucje:

 • Complementary Therapists Accredited Association
 • World Metaphysical Association
 • International Practitioners of Holistic Medicine
 • The Accreditation Council of Holistic Healers

Warunkiem otrzymania certyfikatu jest przerobienie materiałów na platformie kursowej na poziomie minimum 65% oraz wykonanie większości zadań domowych. Platforma automatycznie nalicza procenty zaliczonego materiału podczas naszych aktywności (oglądania e-video, pobierania plików PDF czy realizacji zdań domowych).

Osoby zapisujące się na kurs są podzielone na niewielkie grupy (od 5 do 15 osób), aby umożliwić sprawne prowadzenie spotkań online oraz ułatwić między sobą komunikację.

Okres trwania kursu to 5 tygodni.

Na prośbę Klienta zostanie wystawiony rachunek za kurs.

Copyright ©. All right reserved. – Ewelina Frihauf